Sıkça Sorulan Sorular

18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı üye olabilir. Türkiyede oturma izni bulunan Azerbeycan, Türkmenistan veya diğer tüm ülke vatandaşları da üye olabilirler.

Her ay düzenli sipariş verme zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz sıklıklarla sipariş verebilirsiniz. Üye olmak tamamen ücretsiz bir süreçtir.

12 ay boyunca herhangi bir sipariş vermediğiniz durumda üyeliğiniz otomatik olarak iptal olacaktır.

Kayıt olduğunuzda Hoşgeldiniz programından yararlanmaya hak kazanırsınız. Hoşgeldiniz programının içeriği her ay yenilenmektedir. Şubat Ayı Hoşgeldiniz Programı hakkında bilgi almak için ilgili yazıyı inceleyebilirsiniz. >Detaylı Bilgi

Üyelik kaydınızın ardından tüm ürünleri marka ortağı fiyatları ile almaya hak kazanırsınız. Bu konuda bir sorunuz olduğu taktirde bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlgili Oriflame Marka Ortağı size sipariş vermek ile ilgili yardımcı olacaktır.

Siparişinizi oluştururken kredi kartı ile, siparişleriniz geldiğinde kapıda kredi kartı ile yada nakit ödeme yapabilir veya sipariş sonrası para yatırma alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. 

Bu konuda takıldığınız bir konu olduğunda bizimle iletişime geçerek, ilgili Oriflame Marka Ortağı’mız sizi arayarak yardımcı olacaktır.

Oriflame işinizde ne zaman ve ne kadar çalışmak istediğinize kendiniz karar verirsiniz. İster kendinizi tam zamanlı olarak kendinizi bu işe adayın ister ek gelir elde etmek için boş zamanlarınızı bu işe ayırın, bu tamamen size, ne kadar para kazanmak istediğinize bağlı… Çünkü Oriflame Marka Ortağı olmak, esnek çalışma saatleri anlamına geliyor. Bu da zamanınızı nasıl değerlendireceğiniz konusunda tek patron sizsiniz demek!

Oriflame Ailesine katılan yeni bir Marka Ortağı olarak, daha deneyimli bir Marka Ortağına bağlı olacaksınız. Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsorunuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Oriflame’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

Bununla beraber, başlamanız için size önerilen birkaç ürünü, katalogları, ürün numuneleri satın almayı seçebilir, böylece hem kendiniz ürünlerimizi daha yakından tanıyabilir hem de başkalarına denetebilirsiniz. İşinizi kolayca pratiğe dökmenizi sağlayacak detaylar konusunda sponsorunuz size yol gösterecektir.