Oriflame Üyesi Ol Sen de Kazan!

Oriflame üyelik süreci %100 ücretsizdir. Kayıt ücreti ödemezsiniz, düzenli sipariş vermek veya satış yapmak gibi zorunluluklarınız da yoktur. 12 ay boyunca sipariş vermediğiniz takdirde üyeliğiniz otomatik olarak sonlanır. Tekrar üye olmak isterseniz ertesi gün yeniden üye olabilirsiniz.

Öte yandan Oriflame üyesi olmanın size sağladığı pek çok avantaj mevcuttur. Üye olduğunuz andan itibaren Oriflame ürünlerini size sunulan indirimler ile satın alma imkanına sahip olursunuz. Böylece;

 • İsterseniz sadece kendi kozmetik, parfüm gibi ihtiyaçlarınızı karşılarken tasarruf edebilirsiniz ya da indirimli olarak aldığınız ürünleri Oriflame satış fiyatları ile satarak satış geliri elde edebilirsiniz.
 • İsterseniz kendinize bağlı üye kayıtları yaparak kuracağınız ekibiniz ile her ay düzenli olarak gelir elde edebilir, üst seviye basamaklarına hızlıca tırmanabilirsiniz.

Oriflame İle Nasıl Kazanacağım?

Oriflame ile kazanç 3 şekilde olur.

1. Satış kazancı yani anında kazanç: Katalogda 130 TL olan bir ürünü marka ortağı fiyatıyla 100 TL’ye alırsınız. Bu ürünü kendinize almışsanız 30 TL tasarruf edersiniz. Satış yapmışsanız 30 TL anında kazanç sağlamış olursunuz. Bu fiyattaki üründen 5 adet sattığınızda 150 TL kazanç sizindir. Müşteriden aldığınız 130 TL’nin 100 TL’sini faturanız için kenara ayırıp 30 TL’yi direkt kazanç olarak cebinize koyarsınız yani karınızı bir yerden beklemezsiniz. Kazanmaya başlamak için hemen Oriflame üyesi ol.

2. Performans iskontosu: Her ürünün bir puanı (BP) vardır. Katalog döneminde sipariş verilen ürünlerin BP leri toplanır, hesaplanır ve toplam BP seviyesi ne göre hak edilecek iskonto belirlenir. Örneğin katalogda 72 TL olan bir ürünün marka ortağı fiyatı 55,38 TL, BP’si 20’dir. Siz bu üründen 5 adet sipariş verdiğinizde toplam BP: 100, satış kazancınız 83 TL olur.

Bir başka örnek; 4 arkadaşınızı davet edin, sponsor olun, onlar ve siz 100’er BP sipariş verdiğiniz de grup puanınız 500, seviyenız %4, performans iskontonuz 40 TL olur.

Seviyeler %4’den %24’e, BP’ler 500’den 10000’e doğru uzanırken; sizde muhteşem ve adil bir sistem içerisinde yer alarak, 40 TL’den ortalama 4560 TL yada üzerinde bir gelire sahip olabilirsiniz. Daha ileri seviyeler ve kazançlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3. Bonuslar ve nakit ödüller: Aslında kazançta sınır yoktur,  sınır ancak kendiniz olabilirsiniz. Performans iskontosunun dışında daha çok kazanmak ister misiniz?

Oriflame demek sadece yüksek gelir demek değil tabiî ki. Hayalleriniz var mı? Seyahat etmeyi seviyor musunuz? Üstelik bütün bunlara eğlenerek sahip olmaya ne dersiniz? Evet yanlış okumadınız. Oriflame’in harika başarı planı ile hayatınızı değiştirebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU
Marka ortağı fiyatları ile indirimli sipariş için hemen ücretsiz üye ol

  *18 yaşından büyükler üye olmak için form doldurabilir!

  Formu doldurduğunuzda üye olma süreciniz başlamış olur ve en kısa sürede size dönüş yapılır. Kayıt işlemlerinizin tamamlanmasının ardından ilk kataloğunuz ücretsiz olarak adresinize gelir. Basılı Oriflame kataloğu almak için hemen sen de ücretsiz üye ol.

  Sıkça Sorulan Sorular

  18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı üye olabilir. Türkiyede oturma izni bulunan Azerbeycan, Türkmenistan veya diğer tüm ülke vatandaşları da üye olabilirler.

  Her ay düzenli sipariş verme zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz sıklıklarla sipariş verebilirsiniz. Üye olmak tamamen ücretsiz bir süreçtir.

  12 ay boyunca herhangi bir sipariş vermediğiniz durumda üyeliğiniz otomatik olarak iptal olacaktır.

  Kayıt olduğunuzda Hoşgeldiniz programından yararlanmaya hak kazanırsınız. Hoşgeldiniz programının içeriği her ay yenilenmektedir. Şubat Ayı Hoşgeldiniz Programı hakkında bilgi almak için ilgili yazıyı inceleyebilirsiniz. >Detaylı Bilgi

  Üyelik kaydınızın ardından tüm ürünleri marka ortağı fiyatları ile almaya hak kazanırsınız. Bu konuda bir sorunuz olduğu taktirde bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlgili Oriflame Marka Ortağı size sipariş vermek ile ilgili yardımcı olacaktır.

  Siparişinizi oluştururken kredi kartı ile, siparişleriniz geldiğinde kapıda kredi kartı ile yada nakit ödeme yapabilir veya sipariş sonrası para yatırma alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. 

  Bu konuda takıldığınız bir konu olduğunda bizimle iletişime geçerek, ilgili Oriflame Marka Ortağı’mız sizi arayarak yardımcı olacaktır.

  Oriflame işinizde ne zaman ve ne kadar çalışmak istediğinize kendiniz karar verirsiniz. İster kendinizi tam zamanlı olarak kendinizi bu işe adayın ister ek gelir elde etmek için boş zamanlarınızı bu işe ayırın, bu tamamen size, ne kadar para kazanmak istediğinize bağlı… Çünkü Oriflame Marka Ortağı olmak, esnek çalışma saatleri anlamına geliyor. Bu da zamanınızı nasıl değerlendireceğiniz konusunda tek patron sizsiniz demek!

  Oriflame Ailesine katılan yeni bir Marka Ortağı olarak, daha deneyimli bir Marka Ortağına bağlı olacaksınız. Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsorunuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Oriflame’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

  Bununla beraber, başlamanız için size önerilen birkaç ürünü, katalogları, ürün numuneleri satın almayı seçebilir, böylece hem kendiniz ürünlerimizi daha yakından tanıyabilir hem de başkalarına denetebilirsiniz. İşinizi kolayca pratiğe dökmenizi sağlayacak detaylar konusunda sponsorunuz size yol gösterecektir.